KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

KREATOR dokončily nahrávání nové desky a oznámily datum vydání!!

17. září 2008 v 15:38 | Tobi |  RockNEWS
Kreator
© elalmacendelrock.com
Německá thrashmetalová skupina Kreator vydává 19. ledna nové řadové album. Deska dostala do kolébky název "Hordes Of Chaos". Nahrávání chystaného díla probíhalo v berlínském studiu Tritonus Studio a režii měl na starost Moses Schneider. Členové skupiny si ho vybrali díky jeho dynamickým pracovním metodám, které uplatnil při spolupráci s formacemi jako Beatsteaks či Tocotronic. Mix probíhal v Londýně za dohledu Colina Ricardsona, jenž pracoval pro příklad se Slipknot či Cradle Of Filth. Hlavním cílem muzikantů bylo udělat desku, která bude totožná s jejich podáním naživo. Ihned po vydání chtějí muzikanti totiž vyjet na turné. Novinka Kreator (MySpace.com) bude dostupná ve třech různých verzích. Standardní balení bude obsahovat desítku skladeb, luxusní edice bude navíc obohacená o DVD a třetí verze přinese fanouškům kromě CD a DVD i tričko a knihu s fotografiemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!