KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Železná pana opět na cestách...

7. září 2007 v 23:13 | Tobi |  Samostatné Koncerty
Rok 2008 přinese jistě mnohá překvapení, ale to hlavní, ta třešnička na dortu pro všechny Ajroňáky teprve příde v podobě výjezdu Eddieho a jeho zběsilé party pod taktovkou Železné panny.
Celosvětová trasa proběhne ve třech etapách. Rozjede se v únoru a březnu příštího roku dvaceti koncerty v Austrálii, kde skupina nehrála již 15 let, bude pokračovat přes Indii, Japonsko, Severní, i Jižní Ameriku a bude zakončena v červenci a srpnu, kdy skupina předvede svou grandiózní show na velkých evropských stadionech a festivalech. A poprvé v historii všichni členové kapely vč. 60ti členého štábu poletí speciálně upraveným letadlem, které by měl po většiny koncertní trasy pilotovat sám Bruce.
Bude se hrát pouze ze starších alb jako "Iron Maiden", "Killers", "The number of the Beast", "Piece of Mind", "Powerslave", "Somewhere in time", "Seventh son fo a seventh son".
Myslimže starší pardály nečeká nic nového, a to nemyslim nijak zle, ale pro mladší ročníky to myslimže bude parádní zážitek, vidět a slyšet naživo skladby, které se normálně nehrají. Každopádně sem pekelně už teď nažhaven, co na nás Eddie a jeho Beasts vychrlý.
Další info budu přidávat...
Tobi =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tak lidi, máme tu chystané nové Somewhere in back Tour ´08. Tak kdo z vás se těší jako já??!!

Jááááá!!! Kurnik ať už jsou tu!!! 100% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!