KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Stargate SG-1 Bitva o vnitřní Vesmír-Šestá část 2/2

18. září 2007 v 18:32 | Tobi
Skupinka rozsvítila baterky a porozhlídla se kolem sebe, ale neviděli nic, než jen holé zdi, až na Tielca, který si všiml podivných run a neznámého jazyka na stropě oné jeskyně. Tielc se zamračil, což byl výraz, který Jack u Tielca výslovně nesnáší, protože vždycky věští problémy.
Jack: "Víš Tielcu, jsem sice alergický na spousty věcí, ale na jednu obzvlášť a tou je tvůj výraz, jaký jsi předvedl před chvílí!! Vždycky když už se snažím v klidu přemýšlet jak z této situace nejlépe vyjít, tak se zatváříš tak jako před chvílí a mám po srandě!!"
Tielc: "To bude tím, že poznávám runy a i to písmo!!"
Všichni s napětím najednou zhlížely k Tielcovi jako k bohovi a očekávali nějakou odpověď!!"
Jack: "Slyšíte někdo něco???"
Carterová: "NE. Vy ano pane??"
Daniel: "Ehmm...NE?!"
Jack: "Dobrá. Tielcu, povíš nám co tam stojí??"
Tielc: "Mmmnt...to neni možné!! Dle těchto nápisů stojíme přímo pod velkým sálem Síně Předků!!"
Jack: "Tak...určitě je lepší..stát...pod, že jo, než stát NAD!!! zdůraznil naštvaně...
Carterová: "Tielcu, jaktože poznáváte tyto ruiny a i to písmo??? Viděl jste je už někde??"
Tielc: "Ano, když jsem byl ještě Apophisovým prvním mužem, byly jsme plenit jednu planetu. Měla obrovské zásoby naquadahu a také jedné neznámé látky, která ale vyzařovala takovu energii, že naše lodě doslova přitahovala k sobě a drtila jejich pláště a tak jsme byly nuceni tu planetu zanechat tam kde je a letěli jsme na jinou. Při bitvě na jedné z planet, obíhajících kolem té hlavní s obsahem oné látky, jsem zavadil křídlem o cosi neviditelného a zřítil se na povrch té planety. Vlastně, díky té látce jsem přežil, jelikož v momentě kontaktu s ní mnou začali proudit neznámé síly a já se cítil tak silný jako nikdy jindy. Vrátil jsem se na loď plný síly, odhodlání, nové motivace, podal zprávu Apophisovi, ten mě bohatě odměnil a já byl na delší dobu spokojen. Apophis zanedlouho se svými vědci vyzkoumal první průzkumnou loď, Rek´tak, která odolala náporu energie, vstřebáváním do niotronových panelů a tak jsme mohli vyrazit konečně na podrobnější průzkum. Tedy já a pár jaffů. Strávily jsme na povrchu týden hledáním cesty ke zdroji té energie, většina mužů se nedokázala vyrovnat s nárůstem síly a tak se pobili mezi sebou až jsem zůstal jen já a JEDEN jaffa. Nenašli jsme vůbec nic, jen lesy, hory, řeky, louky, jezera, ale po zdroji žádné stopy. Žádní lidé, žádné stopy po nějaké kultuře, nic. Apophis byl zklamán výsledkem mise, ale chápal, že tam zřejmě nic nenajdeme a utvrdil se v tom, že ta energie vychází z jádra planety a odletěli jsme. V době vesmírného klidu, který byl nastolen dohodou mezi vládci, jsem se vrátil na Chulak ke své rodině. Po 2 dnech jsem začínal pocitovat akutní nedostatek oné látky, ale během pár hodin pocit zmizel, ale mé tělo se začlo měnit. Zpěvňovalo se, krev dostávala jinou barvu, jasně krystalickou modrou, oči se mi měnily do rudé zářivé barvy. Z domova jsem odešel v noci, ještě než manželka něco poznala. Transformoval jsem. Dokázal jsem mluvit řečí těch bytostí, robotů, ale především jsem se snažil najít něco nebo někoho, kdo by věděl, jak mě toho zbavit, nechtěl jsem takto vypadat. Můj symbiont se s tím tvrdě pral, ale ta látka ho doslova udusila. Ale já i bez něj se cítil svěží, stále plný energie. A tak jsem si na to zvyknul, utvořil několik odbojů a bojoval proti ostatním vládcům!!"
Carterová: "A měl jsi možnost dokonalé transformace jako mají např.: Autoboti??"
Tielc: "Neee, do této fáze jsem nedošel. Jedné noci po prohrané bitvě s Horusem, jsem seděl sám za vesnicí na skalách a přemýšlel nad neúspěchem svých mužů. A z ničeho nic se vedle mne objevila osoba, oděná do bílé otrhané jakési košile bez rukávů, krátkých kalhot, pevných bot a se špičatým kloboukem na hlavě. Byl to muž. Představil se mi jako Raiden. Oslovil mne, pozdravil, podal ruku a pohlédl do mých očí. Jeho oči byly tak temné, blesky se v nich proháněly jak v té největší Jena´ei´ (iontové bouři), kolem něj se lehce zvedal vítr, aniž by se dotkl jakkoli mne a sálalo z něj teplo a ohromná energie. Zvedl ruce směrem k nebi a pravil: "Cítíš se silný, tvá duše v pozemských sférách je velmi silná, ale nejsi připraven přijmout tak mohutnou sílu jakou máš v sobě. Ta síla dřímá, ale jednoho dne by tě roztrhala na kusy!! Mohu tě jí zbavit, pokud si to budeš přát!!
Tielc: "To bys dokázal??!! Dej mi jediný velmi dobrý důvod, že ti mohu věřit a že nechceš jen zneužít nějakým způsobem této mocné síly!"
Raiden: "Kdybych toužil po té síle, proženu ti tělem tak ničivou sílu, že i prach z tebe by měl co dělat aby se nerozpadl!! Zadruhé, můj dávný přítel se setkal s obdobným nechtěným darem a odmítl mou pomoc, týden na to ho nápor té látky doslova vcucnul do sebe a následně jeho tělesná schránka explodovala, a zůstala jen molekulární struktura, čistá energie. Zatřetí, nepomáhla bych ti, kdybych tuto sílu chtěl zneužít. Vím, že jsi velmi dobrý a statečný válečník a také vím, že máš ženu a syna a určitě by o tebe nechtěli nikdy přijít."
Tielc: "Jakto, že toho o mě tolik víš??"
Raiden: "Jsem jedním z válečných bohů sedmé sféry!"
Tielc: "Nikdy jsem o ní neslyšel..."
Raiden: "A také nikdy neuslyšíš, bytosti, jako jsem já, se lidem jako jsi ty zjevují jen v případech, pokud hrozí nebezpečí "důležitým" osobám pro budoucnost vesmíru.
Tielc: "Důležitým??"
Raiden: "Nemohu ti říct víc, protože by to narušilo budoucí chod a časovou posloupnost vesmíru!! Věř mi!! Jednoho dne se vše potřebné dozvíš, jsi hodně důležitý!!" Tielc zvedl obočí a přikývl na výraz souhlasu...
Tielc: "Dobře. Přistupme k tvému rituálu.."
Raiden: "Tielcu, bude to bolet, neboť v tvém těle oživím tvého symbionta, vrátím mu čas do stavu před jeho smrtí a tobě odejmu následně sílu. Bude to rychlé, ale bolestivé. Připrav se..." Tielc přikývl, zavřel oči a čekal...Raiden zdvihl obě paže k nebesům, a začal pronášet zaříkávání, sic krátké, ale zato účinné. Po skončení zaříkávání se nad jejich hlavami začala formovat bouře podobná hurikánu, traviny, stromy, celé lesy v okolí se prohýbali pod náporem větru, zvěř se snažila ukrýt kde mohla, předměty lítali vzduchem, ale kolem obou postav jakoby se nic nedělo, byly chráněni zřejmě Raidenovou velmi mocnou silou. "Tielcu, přistup ke mne blíže a podej mi ruce!!" Tielc neváhal a i když s menšími obavami, které vykazovala jeho tvář, natáhl ruce k těm Raidenovým a začal skrz oba proudit jasně křišťálová modrá záře a z Raidena přímo do nebes. Tisíce blesků bičovali noční oblohu, tančili kolem obou těl, mazlili se s nimi, poskakovali a bouřili a když už to vypadalo na celoplánetární apokalypsu, bouře se z ničeho nic během mála sekund rozplynula a na nebe vystoupila opět nekonečná řada hvězd a okolní planety. Tielc následně padl k zemi. Raiden vyčerpáním usedl na ještě rozpálený balvan a snažil se načerpat nové síly. V tom se vedle něj za jasné záře objevila Verdana, kněžka taktéž ze sedmé sféry.
Raiden: "Verdano?? Má paní, jsem vám k službám, nejvyšší rada musí mít jistě pádný důvod, aby vás sem poslala!!"
Verdana: "Raidene, říkala jsem ti, že jsme jako bratr a sestra, takže žádné "má paní a podobné bláboly!", prostě jen Verdana, ano??!" Raiden Přikývl a usmál se..."Vidím, že Tielc je velmi oslabený, hmmmm, moc jsi ho nešetřil!" ušklíbla se...
Raiden: "Chtěl jsem mít jistotu, že ho zbavím veškeré té látky. Bude v pořádku..."
Verdana: "Trochu mu pomůžu..." Verdana vyndala z kapsy svého hábitu malou destičku, kterou položila na zem a z té se v mžiku vyklubalo provizorní, na dotek velmi hebké a měkké lehátko, které se dokázalo samo přizpůsobit tělesným proporcím jakékoli osoby. Tielca položily opatrně na lehátko a Verdana přiložila nejdříve na jeho symbionta obě ruce a z nich se začala linout zelenkavá záře střídající se se žlutým světlem. Po chvilce léčení se ozval zvuk malého juniora, oznamující, že je v plné síle. "Zahojím mu rány a jdeme!!"
Raiden: "Neee, nechej to na jeho symbiontovi!!"
Verdana: "Tak dobře..." Tielc následně na to pootevřel oči a ač byl ještě velice oslaben, zmohl se akorád na poděkování a výraz úcty!! "Ať tě jaffská svatá síla provází, Tielcu!!" a Verdana nad ním vykouzlila zlatavý kruh s hadí hlavou uvnitř!!"
Raiden: "Jsi silný bojovník, vyhraješ ještě mnoho bitev, mnoho ran utržíš, mnoho životů zachráníš!! Ať tě síla bouří provází" a na jasné obloze se zahřmělo a oba byly pryč, jen Tielc ležel nehybně na travnaté rovině, hlavou opřený o ztrouchnivělý kmen...
Daniel: "Takže ty ruiny jsou vlastně písmem předků sedmi sfér??!"
Tielc: "Ano Danieli Jacksone"
Jack: "No a nestojí tam taky to, jak se dostat z téhle díry ven??"
Tielc: "Máme se modlit a..."
Jack: "Jooo jooo jooo, bla bla bla, zase ty starý povídačky o moci, mučení, pravých bozích, já chci znát cestu ven!! Danieli mrkni se na to!!"
Daniel: "Nooo pokud to co říká Tielc je pravda, tak by mělo opravdu stačit pomodlení k předkům!!" Jack se při chůzi k jednomu ze sloupů podpírajících místnost zarazil a křečovitě otočil a pronesl s nechápavým pohledem:
Jack: "Takže se tu mám modlit a doufat, že se dostanu ven??"
Daniel: "Ehmm..Jo!!"
Tielc si mezi tim sednul do posedu Kel´no´reem a začal meditovat...
Jack: "A neexistuje veselejší způsob, třeba skrz naše vánoční C4kové prskavky??!!"
Carterová: "Pane, riskovali bychom zhroucení celé místnosti, toto je sice...příjemnější a zvláštní metoda, ale také jistější." Jack zakroutil očima, upustil batoh a zbraň a sednul si na zem jako Tielc, stejně tak ostatní učinily a začlo společné modlení. Jack koukal jedním okem, zda někdo z nich nešvindluje a tiše zvolal:
Jack: Tielcu, jak ti to jde??!!" Tielc neodpovídal, ponořen do stavu rituálu Kel´no´reem. "Co ty Daniii??...Carterová?? Jste vadný!!" Jack se pohrdavě usadil z5 do posedu a snažil se soustředit...Po několika minutách to Jack nemohl vydržet, vstal a praštil rukou do sloupu a nevědomky zatlačil kamenný panel dovnitř. Nad nimi se zjevil kruhovitý obrys a pod nimi rozzářila malá světélka symbolizující kruh. Nikdo ze zde přítomných neváhal a postavil se do kruhu a nechal se přenést neznámo kam...
Daniel: "Goauldské transportní kruhy, to by mělo být divné neee??!"
Jack: "Mě u těhle slizkejch hadů nepříde divný už vůbec nic.."
Tielc: "Zvláštní, nikde ve starých kronikách nebyla zmínka o takovéto místnosti!! I sám mistr Brei´tac věděl to, co i ti nejzarytější kronikáři hledali marně dlouhá staletí.
Carterová: "Pane, ta zářivá forma, nepřipomíná vám to něco??"
Jack: "To ten hmyz přežívá už i tady???" Byly to známé Jackovi oblíbené "světlušky".
Carterová: "Ale divné je, že neútočí.."
Tielc: "Zřejmě nějakým způsobem vědí, že útočit nemají.." Jen co Tielc dořekl větu, místnost se zachvěla a spustil se oheň na pochodních, severní stěna se ve zdi protočila, vysunula vpřed a dunivým zastavením oznámila připravenost k užití přístrojového panelu, který se před skupinkou následně zjevil...To be continue...

Copyright 2006-2007 Impaled Anubis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete další díl SG???

ANO a to HNED!!! 66.7% (6)
NE!! 33.3% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!