KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Dovolená v Karibiku (nebo že by ne??? =D) část Pátá

15. září 2007 v 12:00 | Tobi
Dovolená v Karibiku (nebo že by ne=D???) PART FIVE!!

Replay:
V minulém díle jste viděli...teda četli =D Nečetli?? To mi radši ani neříkejte, a to, že neviděli, to už mi radši nechoďte na oči =D >:(
ALFík po obědě šel prozkoumat lodní podpalubí, kde se seznámil s mořskou "mluvící" havětí a "malou" kočkou, která ho pořádně po lodi prohnala. Nakonec se ALFovi podařilo utéci a číča byla obelstěna, odchycena a navrácena zpět do podpalubí...
Další den v ALFově a PIFově kajutě...
ALF se vzpamatovával z "kočičího" šoku a usoudil, že už nikdy nebude kočku tahat za ocas, jelikož ta poslední (údajně) díky této činnosti záhadně povyrostla.
ALF: "Tyyy Pife, ta mi včera dala" ALF se šibalsky usmál a hned na to nahodil smutný výraz...
Pif: "Ta jo teda, ta tě prohnala, si z ní očividně úplně vedle a štěstím bez sebe" Pifa chytaly záchvaty smíchu a ALF se jen šklebil...
ALF: "Se divíš?? Takovouhle kočku sem v životě neviděl!! Takovýhle vzácný kusy ani na Merkuru nenajdeš!! Já zdrhal tak rychle, že oběd se během chvilky hlásil na konečné u mého řitního otvoru a hlásal: Konečná stanice, prosíme vystupte!! Jsem myslel, že mi tou rychlostí shořej chlupy!" Pif se topil v ještě větších křečích smíchu než předtim...A v tom se rozlítli dveře od kajuty a dovnitř vtrhl kapitán a povídá:
Kap: " Hoši, víte jak vznikl na světě vůbec první přechod??...V Africe přejeli zebru!! Jáchachachachachachá!!!"
ALF a Pif: "Aha!? Pochopil jsi to?? NE!! A ty?? Já taky NE!!" Kapitán zakroutil očima a odešel!!
PIF: "Pojď, půjdem se natáhnout na příď lodi".
ALF: "Jooo máš recht, jdeme".
ALF s Pifem čapli ze skladu lehátka a namířily si to na přední palubu zámořského "náklaďáku" aby snad chytly bronz. ALF byl už beztak bronzový jak zrezlá tyč od záhonu, akorád Pif měl co dohánět. Jeho šedá barva srsti nebyla zrovna ideální.
PIF: "Ale musíš uznat ALFe, že i když to neni luxusní parník, tak se máme parádně, no ne??"
ALF: "Jooo opět máš pravdu a je tu pořád sranda a člověk se nenudí a to je důležité".
PIF kývnul a oba ulehli na lehátka a konce nohou zapřeli za zábradlí, které lemovalo okraj lodi. Po hodině slunění se první vzbudil ALF a co nevidí, po nose mu leze mravenec. Mravenec na lodi, kdo by to byl řekl.
ALF: "No je to jasný, černej pasažér a na mým nose! Jsi si vědom toho, že tě takhle můžou vidět a já pak budu tvůj komplic??!! Noo tak na to rychle zapomen a koukej zalést!!"
Mravenec jakoby rozumněl, ale naschvál začal ALFovi tancovat na nose a ten ho začal hrozně, díky pohybům mravenčích nožiček, pěkně svědit a schylovalo se k mohutnému kýchnutí. A taky se tak stalo. ALF si pořádně kýchnul, což mravenčího mrňouska katapultovalo a ALF reflektivně zařval: "Muž přes palubůůůů!!!" To nejdřív vzbudilo Pifa, natož dopředu se rychle seběhla hrstka mužů a zvědavě hledali tonoucího jedince v klidných vlnách Atlantiku. Nakonec přišel kapitán, rukama si odstranil vedle sebe stojící námořníky a udiveně se zeptal...
KAP: "Můžete mi vysvětlit proč jste hlásily "Muž přes palubu!" když se nikdo netopí???"
ALF: "To jsem byl já! Ale topí, ale je hrozně těžké ho zahlédnout!"
KAP: "Tak mi ho ukažte..."
ALF: "Vidíte?? Támhle dole, ta černá tečka, to je von. Kýchnul jsem a on skočil šipku. Mám takový dojem, že mu asi bylo horko, jinak si ten skok neumim vysvětlit!!"
Kapitán se se zvedlým obočím podíval na ALFa a pak na kluky a hurónsky se zasmál, ALF s Pifem s ním, ale pak zvážněl...
KAP: "Máš mě za blázna??? Myslíš, že si ustříkneme tady všichni strachy z toho, že ti do vody spadla černá tečka?? Mravenec???" kapitán vyčítavě hleděl na ALFa. Ten vyčítavě sklopil uši a pronesl, že by bylo skvělé, kdyby jsme mu aspoň hodily záchranný kruh, aby se neutopil!! Jakmile ALF dokončil větu, tak měl kapitán i ostatní vč. Pifa co dělat aby se smíchy udržel na nohou.
KAP: "Noooo, ten je tak velkej, že by mohl svou váhou zvednout tsunami!" opět se hurónsky zasmál...
ALF: "No, neříkejte dvakrát".
PIF: "ALFe tobě z toho sluníčka už hrabe vid??"
ALF: "Ne nehrabe, jen je mi ho líto!" posmutnil nad ztrátou černého kamarádíčka...vidíš, už se potápí". znovu se rozesmutnil.
KAP: "Jo a až dopadne na dno tak to světem otřese!!" opět se rozesmál...
Asi po 30 minutách se ozvala dunivá rána a moře se rozechvělo a bylo vidět jak se zvukovou rezonancí šíří do strany vlny.
KAP: "Buďte v klidu, podmořské zemětřesení! Zcela běžné v těchto vodách! Hlavně žádnou paniku pánové"
Námořník: Pane, velká vlna Tsunami na pravoboku!!!"
Kapitán se otočil, vykulil oči a shodil čelist dolů tak, že ani slečna dýmka se neudržela a zvolal do vysílačky...
KAP: "Prudce stočit dolevááááá, zvednout kryty, zajistit stěžně, zapnout tvrzení oken a trupu lodiiiii, HNEEEEED!!!!"
ALF se podíval na PIFa a povídá: "Nohy na ramenááááá a zdrháááááááááát!!!"
Oba běželi do své kajuty, jejich běh místy připomínal mistrovství v běhu na 100 metrů, když v tu se PIF otočil dozadu na ALFa a křičel: "Mákni ty srágoro rezatá nebo dostaneš sprchu jakou jsi ještě nikdy nezažil!!" a ALF na něj pro změnu křičel: "A ty se otoč nebo dostaneš řachu, jakou jsi ještě nikdy nedostal!!" a jak se PIF otočil tak to prásknul přímo do zavřených dveří před ním. PIF se skácel k zemi, ALF k němu doběhl, sklonil se nad něj a Pifův výraz ho tak pobavil, že se začal neskutečně řezat smíchy. Ohnutý nos, vykulené oči, které vypadali jak rozmáčklá vajíčka a pokřivený výraz nemohli nechat ALFa chladným.
ALF: "Ty blbečku, co tam děláš dole??!!" zakřenil se a smál se dál..
PIF: "Ty vole, to byla řacha, nenašel jsi někde po zemi můj mozek, já jen, že mám pocit jako kdyby mi zadem vylítl ven!"
ALF: "Nenašel a myslimže jen tak nenajdu, protože ty nemáš mozek už od narození!!"
PIF: "Blbe! A přestaň se už řechtat a pomoz mi na nohy!!"
ALF: "Hele a...nezdrhali jsme před něčím??"
Oba se na sebe podívali, pak z okna, znovu na sebe, a začali oba řvát a dále utíkat..."Pife a narovnej si ten rypáááááák!"...Pif se zamračil, škubnul s nosem a běžel dál. Doběhli do kajuty a jak si PIF neuvědomil, že pár kroků za ním běží ALF, tak zabouchl dveře a ALF se mu celým tělem obtiskl do dveří a zůstal tam přilepený, takže na nárazy to bylo jedna jedna. Když se PIF rozdýchal, tak mu také došlo, že je v kajutě sám a hlodala ho otázka, kde zůstal ALF. Vzal za kliku, otevřel dveře ven a připlácl ALFa na stěnu kajuty. ALF jen tichounce prohodil: "To je debiiil!" Dveře se sami váhou zavřeli, práskly, PIF se leknutím otočil a jen viděl jak za mohutného zvuku zabouchnutých dveří ALF odpadl na zem. A teď se pro změnu začal řechtat PIF a jen škodolibě opětoval otázku: "Ty blbečku, co tam děláš!!??" a ALF zamumlal něco ve smyslu: "Já tě zabiju, jen co se posbírám!!" ALFe myslimže to nebude třeba, protože nás asi mnohem dřív zabije ta vlna!! ALF se bleskurychle hodil na nohy, oba vlítly do kajuty, stačily se pohádat o to, kdo vleze pod postel, kam zametali denně "menší" množství prachu a nakonec udělali oba kompromis a část toho "bordelu" vmetli i pod druhou postel, aby oba měli stejně špíny pod sebou. Leželi u země, ani nedutali, slyšeli jen zvon, nějaký ten řev námořníků, vrzání plechů a?? Hrobové ticho.
PIF: "ALFe?? Jsi mrtvej??" ALF neodpovídal, ale místo toho se ozývala řezavé chrápání!!..."ALFe??? Ty si usnuuul??!! ALFEEEEEEEEEEEE!!!"
ALF: "Noooo...coooo?? Jsme mrtví?? Jsme v ráji?? V pekle??!!
PIF: "Jsme na lodi, blbče!!"
ALF: "Joooo už vím, zalezli jsme pod postel, ještě předtím zametli prach...ale proč jsme tu??!!"
PIF: "Ehm..vlna..tsunami..voda..útěk...smrt.??!!"
ALF: "Áááá...aha!! A už je pryč??!"
PIF: "Nevím, právě proto jsem tě vzbudil, aby jsi se šel podívat!!"
ALF: "A proč nejdeš sám??!! Máš strach nebo cooo, že se namočíš???!!"
PIF: "Nemám, nevim proč bych měl!"
ALF: "No vidíš, tak to běž zkontrolovat!!"
PIF: "Ty jo, ale možná fakt strach mám!!"
ALF: "Zbabělče! Jdu tam!"
PIF: "Upřímnou soustrast!!"
ALF: "Díky, protože jestli bude voda za dveřma, tak se namočíš tak jako tak a já tě nestihnu ani upozornit!!"
PIF: "Hmm díky, zavřu oči!!"
ALF se vysoukal z pod postele, vstal a voda nikde po pokoji, tak s úsměvem usoudil, že to bude v pohodě. Ale jen co kouknul okýnkem kajuty, tak se zasmál a říká: "hele krab!! A tady medůza!! hele mořskej koník!!"
PIF: "Cooo???" a vylítl z pod postele tak rychle jako nikdy jindy...To be continue...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí mé článečky z ALFova života??=)

Jo super,to je paráda 37.5% (12)
Pohoda,je to prdel 12.5% (4)
Dobrý 12.5% (4)
Jde to 6.3% (2)
Trapný 18.8% (6)
Stojí to za nic 12.5% (4)

Komentáře

1 Verunka Mayerová Verunka Mayerová | E-mail | 16. září 2007 v 12:13 | Reagovat

=D =D =D =D vynikajícně!=D =D =D

2 RENDY RENDY | 10. listopadu 2007 v 11:53 | Reagovat

TY WOLE TO JE PÍČOVINA NEJVĚTŠÍ!! LITUJU ŽE SEM SEM KDY WLEZ. HORŠÍ BLOG SEM W ŽIWOTĚ NEWIDĚL. O HUDBĚ WÍŠ HOWNO NEJWĚTŠÍ, TEN TWŮJ ALF JE TRAPNEJ, KDYBY WIDĚLI AUTOŘI ALFA JAKÝ SRAČKY PÍŠEŠ ASI BY TĚ ŽALOVALI. URČITĚ SI MYSLÍŠ, ŽE SI WTIPNEJ ALE TO FAKT NEJSI, SEŠ K PLÁČI! A STARGATE JE TAKY DĚSNÝ. MĚL BYS ASI SPÍŠ NEPSAT WŮBEC. A HLAWNĚ TO NEDÁWAT NA WEB PROTOŽE SE MI CHCE BLÍT!!!!

3 Tobi Tobi | 22. ledna 2008 v 15:04 | Reagovat

TO: RENDY

Sice tyhle příspěvky jsou pod mou úroveň, ale cooo. Je to tvůj názor, já nepočítám s tím, že se to bude každýmu líbit. =) Já a nepsat vůbec?? Já si spíš myslím, že by jsi měl znovu studovat český jazyk, bo když vidím jak píšeš, tak MĚ se chce teprve blejt!! =P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!