KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Denní zprávy...

5. srpna 2007 v 0:40 | Kotík
Letecké neštěstí v muší kolonii...
Včera ve 22:15 na Kotyho letišti havarovaly 4 mouchy. Drtivá síla a následný pád byly tak tvrdé, že z nich nezbylo zhola nic. Přesný počet obětí zatím není znám, víme jen, že tyto tragédie nepřežily všichni piloti. Úřady nevyloučily možný teroristický útok, ale ani závadu na tělním oběhu těchto hmyzích "přátel", které by vedlo k zástavě srdcové jednotky, která je pohání. Je také možné, že nebyly schopny odolat místním povětrnostním podmínkám, ale o tomhle všem se zatím pouze spekuluje. (Pozn.autora: Není mi známo, že by v mém pokoji panovalo špatné počasí =D )
Pro MTK Brouk Pytlík.

Zlý CapsLock...
Včera ve 23:32 byly obyvatelé Černé klávesnice svědky velice tvrdé hádky mezi sousedy CapsLockovými a Shiftovými. Jednalo se údajně o to, že pan CapsLock stále lezl uživateli pod prsty a vytvářel mu na komunikačním programu ICQ velká písmena, načež se uživatel naštval a tvrdě panu CapsLocku domluvil. Ovšem dlouholeté spory vyústily i v to, že paní Shiftová zase pro změnu nechtěla velká písmena psát, čili několikrát byly odeslány nesmyslné znaky, které pobouřily další obyvatelstvo na druhé straně spojení. Případem se bude zabývat Oddělení pro správu přesného psaní na klávesnici aby už k takovýmto sporům dále nedocházelo.
Pro MTK Céčkař mezerník.

Podivná svatba...
Dnes v 8:31 se vzali hvězdný pečivůdský pár Angelina Koblížková a Brad Loupáček. Jejich snídaňová svatba netrvala dlouho, neboť se následně za necelých 15 minut vytratily neznámo kam a zastáváme dojmu, že už je nikdy neuvidíme, neboť zmizeli v útrobách jícnových spletitých, těžko přístupných chodeb.Budeme sledovat další kroky jejich agentů a budeme se vám snažit přinést podrobnější informace o tomto páru pečivářských hvězd.
Pro MTK Rohlík pečený.

Síla lásky aneb Pepa a Niva navždy...
Dnes v 15:26 ohlásila Sedlčanská sýrárna unikátní únik několika delikátních sýrů. Ředitelka sýrárny Rama Active prohlásila, že Pepa byl tak posedlý Nivou, že jí jednoduše unesl v aktovce pana Eidama Polotvrdého. Sám pan Eidam tvrdí: "Nevím o ničem, že by se mi do mé aktovky přikutálel Pepa s Nivou, nejsou nejlehčí a ani nejvoňavější, tím ovšem nechci snižovat nijak jejich kvality." Technik Hermelín, obsluhující balírnu tvrdí: "Jooo Pepa, to byl dycky starej kanec. Dlouho se válel na polici mezi ostatními sýry a schválně je nechával předběhnout, aby nemusel do balení. Vím jen, že nějak koketoval s Nivou, a to tak, až z něj zezelenala, takže určitě to nebylo jen přátelské oťukávání. Pepa chytl za týden barvu, popadl Nivu a vytratil se neznámo kam." Podle neoficiálních zdrojů vzal Pepa Nivu do nedaleké restaurace na místní pánevní pláže v proslulé olejové zátoce v kuchyňské kolonii.
Pro MTK Romadur Bílý
Neplánovaný výbuch...
Dnes ve 12:21 došlo na sídlišti Lhotka, v jednom z mnoha bytů k mohutné explozi. Plameny šlehali z oken až o 2 patra výš, načež této možnosti využily sousedé k prvnímu letnímu grilování. Podle hasičů výbuch způsobila 50 let stará a zanesená kamna. Ale co udivilo místní sousedy, bylo to, že z bytu se jako zázrakem vypotácel pár, k překvapení všech černé pleti, v černých šatech a kusem látky kolem obličeje, který tu dosud nebyl spatřen. Touto zajímavostí se okamžitě začal zabývat státní útvar pro odhalování organizovaného zločinu v souvislosti s možným teroristickým útokem, poněvadž pár stačil po výlezu z bytu pouze něco zamumlat, čemuž nikdo z přítomných vůbec nerozumněl, a proto je nad slunce jasné, že jde o atentátníky, pocházející z mnoha teroristických hnutí po celém světě, kterým se útok krapet nevydařil. Pro MTK Ahmed Bombař

Hmyzí MS...
Dnes v 17:26 na pravé horolezecké stěně reprobedny mé hifi věže proběhlo Muší mistrovství republiky ve sjezdu, skoku a lezení. Jeden z učinkujících, Bzučák Šedohlavý,při sjezdu pravděpodobně svou nohou šlápl do praskliny v prachovém nánosu a utrhl prachovou lavinu. Bzučák zřejmě neustál pohyb prachové masy a svezl se i s ní z několikacentimetrové výšky až na zem, kde se rozmázl o starou žehličku, cestou sebou stačil šlehnout o krabici a topení. Podle zde přítomných lekařů bude sportovec v pořádku. Měl prý obrovské štěstí, že ho majitel areálu nesbíral elektrickou plácačkou, neb to by pro něj bylo mnohem bolestivější a nemusel by to přežít. MS bude dále pokračovat, jelikož Česká Asociace Hmyzího Sportu považuje tuto událost za nehodu.
Pro MTK Brouk Pytlík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verunka Mayerová Verunka Mayerová | E-mail | 23. srpna 2007 v 8:28 | Reagovat

=D =D =D =D =D =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!