KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Stargate SG-1 Bitva o vnitřní Vesmír-Třetí část

11. července 2007 v 20:49 | Tobi
Daniel a Sam se schovaly za levý roh brány zvenčí a Tielc s Jackem využil své mrštnosti ke skoku a kotoulu za roh brány uvnitř města. Jeden z Insektů promluvil:
Mosquito: Jsme národem zvaným Insecticoni a toto město budeme bránit před jakoukoli hrozbou...
Jack se vyklonil a jeho rameno jen tak tak lízla plazmová střela z pušky hmyzího kyborga.
Jack: "Fajn, tak takhle to nepůjde! Danieli, zkus to ty, jsi v tomhle...zkušenější"
Daniel: "Díky za nabídku Jacku, moc si jí vážím za této velmi přátelské situace" jeho tvář utvořila otrávený výraz... " Jsme průz...(před Danielem se o zem roztříštila další střela)..hou hou hou, ještě sem to nestačil doříct! Nechte mě vysvětlit vám naše úmysly...!
Mosquito: "Mluv!"
Daniel: "Jsme průzkumníci z planety Země a hledáme..."
Mosquito: "Zbraň věků..."
Daniel: "eeee...jo..to bude ona" nervózně se pousmál...
Mosquito: "A k čemu by Vám byla takováto, jak jistě víte, mocná zbraň???"
Daniel: "Decepticoni??"
Městem se ozval mohutný rachot, jako když proti vám běží obrovské stádo nosorožců a za horizontem města se vynořilo cosi, co přípomínalo velmi známou věc, resp. stroj, který denně přepraví na Zemi vzduchem tisíce lidí. Byl to Boeing 747 nejdelší verze. Ale co dělal tady?? V této galaxii?? Celá čtyřka absolutně nechápala přítomnost tohoto letadla a Sam už vůbec nechápala, jak je možné, že se prostě jen...vznáší?!?? Hmyzáci ustoupily a začala transformace onoho stroje. Letoun se napřímil do svislé polohy, křídla se přetočila o 180 stupňů, kdy proudové motory směřovaly k zemi a celý trup se od horní části jakoby sesunul a utvořil tělo, které bez pochyb bylo kopií známé pozemské jepice. Pilotní kabina se rozjela do stran a ze středu se vynořila kovová hlava se zeleně zářícíma očima.
Mosquito: "Můj, pane, tito vetřelci..."
Insektus: "Mlč!! Zahájili jste palbu jako první..."
Mosquito: "Aaaa...ano pane.."
Insektus: "Víte moc dobře, že nemáte útočit na nikoho pokud to neni nutné a hlavně u těchto pozemšťanů!! Jsou mnohonásobě menší a přesto jste na ně použily zbraně, jen kvůli tomu, že se snažily vysvětlit svůj příchod na tuto přísně střeženou a utajenou planetu!! Nepřípustné takto na někoho útočit!!"
Mosquito: "Ano pane, už se to nebude opakovat!"
Jack: "Heeeej, že ty nemáš licenci na provoz tohoto stroje?? Na který lince lítáš?? Ptám se, protože až tohle vše skončí, budu chtít letět s 10% slevou přímo na Havaj." řekl kázavě a vyčítavě...
Daniel: "Jacku, myslimže tenhle už má plno!"
Jack: "Vážně?? Kdy letí další?? To si stihnu ještě koupit něco k jídlu!!" nasadil smutně ironický výraz...
Insektus: "SG-1!! Tak přeci jen jste jí našli. Krásné to tu je, že??"
Jack: "Jooo, je to tu...úchvatné, vid Tielcu" ušklíbl se...
Tielc: "Vskutku". pozvedl obočí...
Insektus: "Věděli jsme, že přijdete. Decepticoni tu krouží už měsíce a stále nenalezli tuto planetu, ale ted je jen otázkou času kdy se sem dostanou a budou vás chtít předběhnout!!
Jack: "Taky nás těší".
Sam: "Ehm..mmnt..jak je možné, že tak vyspělá rasa jako jsou Transformeři, nedokážou lokalizovat takto střeženou planetu??"
Insektus: "Dobrý dotaz. Už po staletí Autoboti s Decepticony byly rovnocennými soupeři, ale v jednom přeci jen "temná" strana zaostávala. V oblasti zbraňových technologií. Autoboti v tomto měli vždycky navrch, ovšem Decepticoni se prozměnu, díky novějším čipům učí rychleji a tak pro ně nebyl problém za nějaký čas dohonit Autoboty v jejich technologickém vývoji. Autoboti měli odjakživa schopné vědce, Decepticoni nikoliv. Nezkoumali technologie, ale brali je druhým. Štít a maskování této planety je založen na transformačním a komunikačním protokolu sítě Penetron, která se nachází na planetě, opět důsledně maskované, ve vzdálené galaxii, jímž oplývá pouze a jen strana spravedlnosti, resp. Autoboti."
Insektus: "Jak vidíte, z města zbyly takřka ruiny...(kus trámu se korozí ulomil a spadl vedle vůdce "hmyzáků" )..doslova.
Sam: "Co se tu stalo??"
Insektus: " Před 14 dny jsme byly nečekaně napadeni Replikony, jakousi pozměněnou formou replikátorů. Doted nechápeme, jak je možné, že pronikly štíty a hlavně jak planetu našli. Snažíme se najít průtrž v našem systému, která jim umožnila vstup, protože at jsou replikoni jakýkoli, materiál, z kterého se skládají nepronikne naší obranou.
Jack: "Jak vidíte, tak to už zřejmě neplatí".
Insektus: "Byl to krutý boj, očividně šli po té části zbraně, kterou chcete vy, naštěstí je dobře ukryta a chráněna, čili je stále tady. Ta část zbraně má obrovskou moc v kombinaci s její hlavní částí, čili chápete naší maximální ochranu...Z ničeho nic se z nebe snesl fialový paprsek a zasáhl jednu z už tak zničených budov a ta plně vybuchla. A za ním se vždycky po chvíli přidali další!"
Insektus: "Útoooooooook!! Radary a vysílače na plný výkon!! Štíty zesílit!! Aktivujte městskou obranu!! "
Město se začlo formovat do obraného módu. Co střecha, to plazmové dělo. Ostatní roboti včetně Insekta uchopily své zbraně a vyčkávaly zda se nepřítel ukáže.
Megatron: "Áááááá Insektus!! A Mosquito! Jaké to krásné setkání!! A kdo je tahle čtyřka?? Neznám vás! Nevadí, zničím vás stejně jako toto celé město!! Starscreame, vem kluky, transformace a zničte je všechny!!!"
Starscream a jeho pomocníci vylétly z lodi a začal nelítostný boj na život a na smrt ještě dřív než se členové SG-1 zmocnily druhé části zbraně.
Insektus: "Běžte!! Běžte!! Budu vás krýt!! Vaše zbraně tady nic nezmůžou!!
Tielc: "Ale vaše děla řízená námi ANO!!"
Insektus: "Dobře běžte!! Butterflyi, ukaž jim ovládací centrum!!"
Za mohutné palby běžely SG-1 a Butterfly do velícího sektoru, odkud se dají ovládat děla. Doběhli ke vchodu a zjistily, že ovládací panel je vypálený!! Butterfly dal povel k menšímu ústupu a ze své zbraně vystřelil do panelu, který vzápětí zajiskřil a spustil otevírání dveří!!
Jack: "Carterová, k radaru, MY jdeme sundat ty parchanty z oblohy."
Sam: "Ano, pane".
Když Jack, Daniel a Tielc usedly k dělům, zjevil se z čista jasna u nich malý kluk v bílé kombinéze a pozdravil.
Tom: "Ahoj, jmenuji se Tom. Pomůžu vám".
Jack s Tielcem zíraly na toho malého kluka jako na první průchod bránou. Neměli moc času kochat se jeho mládím a tak pevně zasedly a vrhly se do víru boje.
Tielc: "Dostal jsem jednoho!!"
Jack: "Výborně! Heeeej, dá si někdo Hot-Wings??? 4 pečená křidýlka na zemi. Dnes za akční cenu."
Daniel: "Jacku jeden míří na nás..něco jako kamikaze..."
Jack: "Jooo vidím ho, ale nemohu na něj, mám tu další plechovky na odstřel! Budeš se muset o něj postarat"
Danielovi se tahle volba dvakrát nelíbila, protože ten co mířil na ně dělal velmi prudké výkruty a bylo těžké dostat ho dolů.
Daniel: "Už ho skoro mám...skoro mám...skoro..heeej, je po něm!!"
Tom: "Jooo to byl zásah!! Ánoooo!!" vyskočil radostně.
Megatron: "Vy tupci, vraťte se do lodi, dojdu si pro tu zbraň sám!!"
Megatron vyskočil z lodi, transformoval se do své bojové podoby, fotonového děla třídy "Z" a střílel po všem co se hýblo.
Jack: "Carterová??"
Sam: "Slyším vás pane..."
Jack: "Taky vidíte ten výčnělek na hlavě toho "šediváka"??"
Sam: "Mmnt..Ano vidím ho..."
Jack: "Zkuste mi ho zaměřit, zkusím ho laserem alespoň poškodit!!"
Sam: "Hned to bude...hotovo, můžete!"
Jack natočil dělo směrem na Megatrona a zaměřil onen výčnělek a vypálil laserový paprsek!! Z Megatrona se začlo kouřit a z ničeho nic se přeměnil z5 do své formy robota. Těžce se zvedal na nohy, ale Insectus mu to nedovolil!!
Insectus: "Copak to tu máme na zemi za kus šrotu?? Že by onen mocný Megatron na kolenou?!??"
Megatron: "Niiiii-ii--iiikdy..."
Insectus: "Vemte ho do laboratoře a dejte mu antivirus!!"
Butterfly s Mosquitem spoutaly Megatrona a odvedly ho do antivirového křesla do podzemní laboratoře, kde se podrobí vyslýchání a nahrazení systému novým operačním programem.
Starscream: "Přišli jsme o Megatrona, přebírám dočasně velení, musíme co nejrychleji na velitelství a zažádat Constructicony o pomoc!! Astroplane!! Ať už jsi pryč z téhle díry!!"
Raketoplán se pomalu zvedl a v mžiku zmizel z dohledu. Mezitím byl spoutaný Megatron dopraven do výzkumné laboratoře, kde se ho Butterfly s Mosquitem pokoušeli usadit do antivirového křesla. Megatron ssebou zmítal, házel, škubal, ale po několikaminutovém boji a následném omráčení elektrickým šokem povolil a (ne)dobrovolně se usadil do "léčebného" křesla.
Scienter: "Ááááá, mocný Megatron a dokonce v poutech!! Vzácná to laboratorní myška.
Megatron: "Nic ze mě nedostaneš!!"
Scienter: "Tomu se neubráníš, napojíme se do tvé databáze a celý její obsah i s tvým podvědomím zkopírujeme do našeho systému a ty budeš očištěn od všeho zlého!" Scienter se vážně zatvářil...
Megatron: "Néééééééééééééééééééé!!!"
Scienter: "Megatrone, pověz mi..."
Megatron: "Nic ti neřeknu!!"
Scienter: "Ale měl bys.."
Megatronovi se v jeho nervové soustavě vyslaným šokem pobláznily obvody a způsobená nesnesitelná bolest vyústila v prosbu o přerušení mučení a následného vzdání se.
Scienter: "Hmm, vzdal se nějak rychle, to se mi nezdá.." zamumlal si pro sebe..
Scienter: "Tak povíš, kde se nachází váš 3. odboj??"
Megatron se chtěl pokusit znovu vzpírat, ale jakmile se o to pokusil, chytla ho znovu ta samá bolest v hlavě jako předtim. Věděl, že nesmí za žádnou cenu prozradit polohu 3. odboje Decepticonů a tak udal fiktivní planetu bez jediného náznaku lhaní.
Megatron: "Náš 3. odboj se nachází na...(zašklebil se bolestí)...na Cerenii..."
Scienter: "Na té Cerenii, kde se v minulosti utkaly Priesti s Autoboty???"
Megatron: "Ano..na té..ano."
Scienter: "Zajímavé, náš vůdce bude potěšen touto informací. Máte poblíž ještě nějakou jinou loď??
Megatron: "Nee-e, tahle byla jediná..."
Scienter: "Dobře.
Zatímco Scienter připravoval antivirový program, Megatron nenápadně využil své paprskové rušičky, kterou měl v sobě zabudovanou právě pro takovéto situace, k přerušení toku energie mezi pouty. Scienter ovšem počítal s tímto "vylepšovákem", který se hojně ve vesmíru vyskytuje mezi rebely a jakmile se Megatron pokusil o přerušení pout, dostal mnohonásobně vysoký a hlavně vyčerpávající šok, díky kterému jeho systém na krátkou chvíli zkolaboval...

To be continue...
Copyright 2007 by Impaled Anubis, All rights reserved
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!