KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Stargate SG-1 Bitva o vnitřní Vesmír-čtvrtá část

23. července 2007 v 0:54 | Tobi
Jack: "To byl určitě nějaký jejich hlavní pazneht, že jo??" zeptal se Insekta s udiveným pohledem.
Insektus: "Megatron, nejvyšší vůdce Decepticonů, je velice důležité pro naší válku držet ho v zajetí"
Jack: "Ale jako velkou výhodu bych to zase neviděl, jeho zajetí přitáhne daleko větší pozornost nepřátel.."
Insektus: "Ano, ale on je pro všechny z nich něco jako bůh, čili ho neobětují, a to je pro nás obrovská výhoda!"
Jack: "Dobře a co s ním hodláte dělat?? Hodláte ho lechtat na nohou či mu nasadit španělské mušky nebo snad protáhnou mu pérka na skřipci!"
Insektus: "To asi brzy provedeme Vám!!!"
Jack: "Neeeee, to je zase dobré, to byl jen...přátelský návrh...jo přesně tak, přátelský" nervózně se usmál.
Insektus: "Odemne to prozměnu bylo přátelské upozornění!"
Jack: "Pche, neví co je sranda. Tyhle stroje, to je děs!" mumlal si pro sebe.
Daniel: "Mohu se rozhlédnout více po městě a i v jeho prostorách??"
Insektus: "Zajisté, ale buďte opatrný, ne všichni obyvatelé tohoto města jsou tolik přátelští!"
Tom: "Pojď Danieli, pojď, ukážu ti to tady celé" tahal Daniho za ruku malý chlapec, měřící asi 155 cm, štíhlí, s rozzářenýma modrýma očima, vlasy na krátko střižené, černé barvy, rozcuchané, věčně usměvavý, hravý, v bílé kombinéze s červenými pruhy podél lýtkových svalů a na zádech znak Insecticonů.
Daniel: "Kolik ti vůbec je,hmm?? A jak se jmenuješ?? Já Daniel.."
Tom: "15 a tobě Dani?? A jmenuju se Tom"
Daniel: "Noo ani se radši neptej, už jsem starej kořen...(Tom se nedočkavě díval)...no dobře tak 30 no"
Tom: "Jsi mladý, máš toho ještě hodně před sebou!"
Daniel: "Rozhodně už ne tolik, kolik jsem toho před sebou měl před cestováním hvězdnou bránou. Divím se, že se neptáš, k čemu mi slouží..třeba tohle a pak támhleto a..."
Tom: "Já vím kam tím míříš..."
Daniel: "Vážněěě?? U nás na Zemi jsou totiž téměř všechny malé děti příšerně otravné. Pořád něco zkoumají, na všechno mají miliony otázek a člověk je pak z toho akorád na nervy."
Tom: "Vím. Pocházím tam odtud. Před 5 lety na Zem, k nám do Colorada, přiletěla infiltrační průzkumná loď a zakotvila u nás za domem na poli. Víš, takové ty kruhy, jak vždycky ukazovaly v televizi a mysleli a myslí si dodnes, že to bylo UFO. Bylo, ale Decepticoni. Vyšel jsem se podívat, protože i když ta loď byla neviditelná, tak díky jednomu z těch plechových tupců se prozradily, protože při výstupu zavadil jeden z nich o visící kabel a zřítil se za ohromného rachotu z rampy. Mě to nedalo, a já se musel smát, působily i jako roboti, hrozně komicky, jeden druhému se posmívaly. Jelikož jsem byl malý a oni hrozně nemotorní, tak se mi podařilo proniknout do jejich lodi a celou jí prozkoumat. Vždycky mě bralo sci-fi, ale nikdy jsem nedoufal v to, že se mi podaří dostat se mimo planetu. Schoval jsem se do ventilační šachty a různými směry jí prolezl do jednotlivých místností. Nějak jsem zapomněl na to, že oni tu nebudou věčně a že prostě zase odletí. Nevím co tu hledali, ale jedno vím jistě, zkoumali složení půdy. Po vyvrtání dlouhé díry a vytáhnutí zásobníku, obsahujícího vrstvy půdy, se sebrali a odletěli. Nejdřív se mě zhostil pocit, že opouštím svůj domov, že nikdy už asi neuvidím své rodiče, svá zvířátka, své kamarády, ale ten pocit přebyl jiný pocit a to ten, že možná zase někdy se dostanu zpět úplně stejně jako jsem se dostal pryč a že si splním svůj životní sen."
Daniel: "Takže od toho, řekněme, "únosu" si se domů ještě nedostal??"
Tom: "Ne, zatím ne."
Daniel: " A jak se ti podařilo dostat se sem???"
Tom: "Jednou právě při cestě tou lodí, jsem dostal žízeň a zjistil jsem, že to jsou roboti a že oni asi vodu ve skladu nevedou, čili jsem si jí musel nějak opatřit i tak. Prolezl jsem skrz šachty celou loď, všechny místosti, ale vodu jsem nikde nenašel. Měl jsem štěstí a za nedlouho jsme přistály na nějaké, zřejmě jejich domovské planetě. Ještě předtím jsem stačil vyslechnout rozhovor Megatrona a jeho pravé ruky, Strascreema a také hádku Constructiconů...(Daniel se nechápavě zadíval)...aha, no to je další z mnoha odbojů, pomáhajících Decepticonům v boji proti nám. Bavily se o tom, že je třeba zničit domovskou planetu Autobotů, Cybertron a pak i záložní tajné jednotky i s jejich podzemní základnou právě na Zemi a že na to mají nějakou speciální zbraň, největší v historii našich válek.
Daniel: "To by vysvětlovalo tu pohybující se planetu na konci naší sluneční soustavy..."
Tom: "Říkáš planetu??? Pohybující se?? To neni dobrá zpráva, vůbec neni dobrá!!"
Daniel: "Jojo, pravidelně mění tvar, povrch i pohyb..."
Tom: "Hmmm, Unicron je zničen, tak co může být toto??(Zamyslel se) No jinak, abych ti to dopověděl, vylezl jsem z lodi, až když byly všichni pryč a šel jsem se do džungle napít k nejbližšímu prameni. Chodil jsem dlouho, ušel mnoho kilometrů, ale vodu nenašel. Vyčerpán, slabý, jsem padnul na zem a omdlel. A pak už si jen pamatuji, jak jsem se probudil ve zdejší laboratoři a od té doby absolvuji 3x v týdnu vojenský výcvik, učím se vše potřebné pro boj, na simulátorech a nebo jako dneska přímo v akci, která byla opravdu parádní (zakřenil se)."
Daniel: "Hmmm. A kdo nebo co, je to ten Unicron??"
Tom: "Unicron?? Byla to jedna z největších hrozeb, která byla zničena Autoboty společně s Dinoboty před 2 roky. Byla to obrovská planeta, ničíci vše co se nacházelo v její blízkosti. Byl to obrovský kybernetický komplex využívající 3. fázi Matrixu. Požíral ostatní planety doslova zaživa. Prostě se na ně připíchnul a celé je do sebe nasál a tímto nabýval stále na síle. V té době, se Starscream a spol. na lodi vzbouřily a raněného Megatrona vyhodily z lodi na pospas hvězdám v domnění, že Starscream se stane novým vůdcem a jednou pro vždy zničí Autoboty. Jenomže Megatron na své cestě vesmírem potkal Unicrona a ten si z něj udělal svého služebníka. Ale ne ladajakého. Kompletně ho přetransformoval do nové podoby, novější konstrukce, čipy, inteligenční nanoprocesory, akorád jeho stará mysl byla zachována. Dostal jméno Galvatron a jeho transformační útočná podoba byla dvojnásobně silnější než kdy předtím. Dostal novou loď, sesbíral zbytek nejvěrnější posádky a vyrazil sesadit Starscreama z trůnu.
...
Na Sysconu se mezitím konala korunovace nového vůdce, Starscreama, která byla přerušena nečekaným příchodem "vetřelců".
Starscream: "Vetřelci!!! Braňte se!!!"
Galvatron: "Starscreame, ty hlupáku, to jsem já, Megatron!!!"
Starscream: "NE!!NE!!! Ty nemůžeš být Megatron!!! Můj pán je mrtvý!! Dokaž mi že jsi muj pán.."
Galvatron: "Před dvěma lety jsi mě vyhodil z paluby Astroplanu, potkal jsem Unicrona..Ano, toho, kterého se tak vermomocně stále bojíš!!"
Galvatron vystoupil na trůn, otočil se k ostatním a zvolal: Jsou tady mezi vámi ještě nějací, kteří mi věří?? Přítomní jedinci se na sebe váhavě podívali a pak jeden po druhém poklekli na koleno a jeden z davu, pozvedl hlavu a zvolal: "Náš pane, jsme vám opět plně k službám! Mysleli jsme, že jste..."
Galvatron: "Jooo mrtvý, ale mě, MĚ, nikdo nezastaví! S vámi všemi zničíme Autoboty jednou pro vždy. Jsem dvojnásobně silnější než kdy jindy, cítím se výkonější a to hlavní- nepotřebuji energon!!
Starscream se zamračil a tiše se vztekal mimo zraky zde přítomných...
Galvatron: "Starscreame!!??!! Starscreame!!??!!"
Starscream: "Ano můj pane??"
Galvatron: "Povedeš Constructicony na támhleté lodi!"
Starscream odsouhlasil, nic nenamítal, proč taky, když dostal od svého pána to co si vždycky přál-velení!! Sebral všechny Constructicony a vyrazily společně k lodi, do které následně vstoupily a připravovaly se na společný odlet.
...
OP: "Perceptore, máš pro mě nějaké nové zprávy??"
P: "Ano Prime, SG-1 dorazila na planetu Insekton a v pořádku."
OP: "Výborně!! Nakonec možná ještě opravdu není pozdě" (zamumlal si pro sebe). Spoj mě s Ironhidem...Bumblebee, Hotrode, jeďte na obhlídku měst, proveďte důkladný scan."
Bumblebee: "Ááááá Optime, už zase, vždyť jsme tam byly včera. Mé písty potřebují odpočinek a brzdy musí vychladnout.
HotRode: "Pojd!! Bude zase sranda, pamatuješ minule, jak jsme se honily s místní policií??? Jak zíraly že nás nikdo neřídí???
Bumblebee: "Joooo, jak jsme se nechali odtáhnout k nim na velitelství a pak večer sledovaly skrz okno s nima film v tý jejich plechový krabici aniž by si něčeho všimli..."
HotRode: "Televizi si chtěl říct. Ty už máš řídící jednotku pěkně vymletou" (Zasmál se)
Bumblebee: "Nooo zato ty jí máš starou jak Prime saze v komínech!!" (Zakřenil se)
Prime: "Hele nechte toho oba a ať už jste pryč!! Lezete mi na nervy..teda na obvody!!"
HotRode: "Pojd jedem!!"
Prime: "Perceptore!? Spoj mě s Ironhidem!!"
P: "Ano pane"
Ironhide: "Zdravím tě můj starý příteli, co žádáš odemne??"
Prime: "Aby jsi sebral svou jednotku a stáhl se k nám!! Čekáme silný útok na Zemi a nejsem si jist zda to tu sám ukočíruji."
Ironhide: "Vždy si byl silný velitel a pokud má být válka, budeš jím opět!!"
Prime: "Děkuji, ale i tak bych byl klidnější, kdyby naše nejpodstatnější a nejsilnější část byla tady."
Ironhide: "A nebylo by moudřejší vzít vše co máme a obsadit Zemskou orbitu v maskovaném modu a při případném útoku zaútočit "ze tmy"???
Prime: "Jooo to neni špatný nápad, ale je značně riskantní..."
Ironhide: "Válka je ale riskantní"
Prime: "Dobře, věřím ti, můj dobrý příteli, tvé strategické schopnosti slavily vždy úspěch."
Ironhide: "Děkuji Prime, zmobilizuji všechny jednotky a vyrazíme na blížící se mejdan! Ironhide končí"
Prime: "Hmmmm, měli bychom kontaktovat Dinoboty."
Matrix: "Povoooleeeej Stráááážceeee Veeessmíííruuu!"
Prime: "NE!! Zatím NE!! Tahle varianta se má využít v případě hrozící opravdové intergalaktické apokalypsy."
Matrix: "Děleeej jaaak myyyslííííš, Prime, ale nezapomeeeeň, včasnééé uvědoměníííí této ohromnééé moci může zachránit miliardy životůůů ne-li celé galaxie.
Prime: "Já vím, já vím.." Odfoukl si...

Copyright 2007 by Impaled Anubis, All rights reserved
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!