KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Stargate SG-1 Bitva o vnitřní Vesmír- Úvod

27. května 2007 v 2:54 | Tobi
Stargate SG-1 Bitva o vnitřní vesmír- 1.část

Po té co byl definitivně poražen krátkodobý, ale zato nejmocnější nepřítel ve vesmíru, Goauld Anubis, věčně vtipkujícím, ale zároveň výborným velitelem, plukovníkem O´Neillem, který ke zničení tohoto mocného vládce a poloantika využil ukrytého antického zařízení, schovaného pod povrchem ledu Antarktidy, měla nastat doba míru a renovace mezi všemi rasami ve vesmíru. Jenomže než se začala dávat první cihla na cihlu a podepsala první mírová smlouva, tak se na obzoru objevil nový, nepředstavitelně mocný nepřítel, mocnější než kdokoli jiný předtím. Sesterská rasa Replikátorů, Antiky obávaní Transformeři. Tato rasa údajně byla zničena Antiky v dávnověku, ale jak je vidět, hrstka nejspíše se ukryla někde hluboko ve vesmíru, budovala, rozvíjela se a vyčkávala na tu správnou chvíli zaútočit, zatímco Antici dále vedli nelítostné boje s Wraithy.
Jenomže tato rasa se lišila od ostatních tím, že se dělila na dva nesmiřitelné tábory. Na mír a ochranu hlavního zdroje se zaměřující Autoboty a věčně po moci sahající, virem pozměněné Decepticony. Při hledání nových míst k obsazení nebo-li k transformaci, drželi tyto dva tábory pospolu. Ale jakmile se nadohled objevila planeta vhodná k osídlení, hned se mezi nimi rozhořel nelítostný souboj o nadvládu nad touto planetou. Díky této nenávisti už několikrát zbytečně zahynuli miliony lidí na cílových planetách díky urputným soubojům jak na orbitě tak na povrchu planet a výjimkou ani nebyla úplná destrukce planet...
Autoboti
Decepticoni
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak moc se vám líbil muj první díl o SG???

Chci další pokračování... 56.8% (42)
Supr 5.4% (4)
Dobrý 5.4% (4)
Šlo to 4.1% (3)
Zažil jsem lepší 2.7% (2)
Vůbec mě to nezajímá 25.7% (19)

Komentáře

1 Mirek Mirek | E-mail | 7. srpna 2007 v 15:26 | Reagovat

Chci další

2 Esprite Esprite | 3. června 2009 v 19:38 | Reagovat

Dalsi pls ;-)

3 Koketka16 Koketka16 | 3. května 2010 v 8:55 | Reagovat

Chci ještě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!