KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

ALFík si loví obídek v útrobách lodi =D

4. dubna 2007 v 23:09 | Tobi
Dovolená v Karibiku (nebo že by ne=D??) PART FOUR 2/2

ALF pomalounku nakouknul nejdříve do na půl otevřených dveří a jelikož nikoho neviděl, tak se skřípotem dveře otevřel úplně a opět přivřel a vešel do útrob lodních prostor, odkud se linuly všemožné vůně a zápachy, značící pestrý obsah nákladní lodi. Jen co stoupl na první schod, nevšiml si zapomenutého mořského ježka, kterému zřejmě přálo štěstí a utekl kuchaři ještě před horkou smrtí, bolestí nadskočil a zkutálel se po schodech dolů. Seděl pod schody a vytahoval si deseti centimetrové bodliny z nohou a kupodivu mu to nic nezpůsobilo, krom zmíněné bolesti. Z pod schodů vylezl krab a povídá: "Tyyy deebile, na co myslíš, že tam ten ježura BYL vole??? Nooo?? Povíš mi to??? Co povim manželce, až se vrátí domů, co jí povim, až zjistí, že jsi jí zničil Americký kanál na její oblíbené telenovely??? Noooo?? ALF nestačil zírat...ALF: "Já...já...já jen..." Krab: "Co ty vole,co já, já, mluvíš jak racek před náletem na mě!! Kurva abych zas šteloval signál znova!! Ukaž nohu...no jasný, dvojka, pětka a třicet čtyřka no, to ti pěkně děkujem!! Už se tu neukazuj!!!" ALF nechápal dvě věci. Jak může krab mluvit a jak může ježek mořský přijímat signál z Americké TV??? Ještě ze schodů se ozvalo příjemné: "Debileee!!!" ALF: "Trhni siiiiii,bléééé!!"
Jak se zvedal, tak na jeho dlouhý nos spadla původně na stropě přilepená hvězdice, která se mu svými trnitými chapadýlky přišpendlila k nosu, a tak ALFík začal svádět tuhý souboj s tímto mořským "predátorem". "Kurnik pusť se!!! Sakra pusť se!!! Takže kluci jedni mořský, já jsem hvězdice a prostě se nepustím!!! Neštvi mě ti říkám!!" a v tom hvězdice, jako kdyby rozumněla, ALFovi zdvojnásobila stisk. "Auuuu!! Tak to ne, to jsi přehnala, hele dáme mír jo??", hvězdice ještě víc stiskla! "Tak teda ne,ale přestaň mi sakra mačkat furt rypák!!!", hvězdice povolila! "No vidíš holka, že umíš poslouchat. Tak a teď uzavřem dohodu. Ty se mě pustíš a já tě zato přilepím zpátky na strop, souhlas???", hvězdice stiskla!! "Hele, hele, zase můžeš povolit, nic jsem neřek! Taaak...vyhodim tě z okýnka, platí???", hvězdice se pustila úplně! "Hooodná...tu máš ty svině jedna, já ti dám, že mě budeš štípat, na, tady si rejpni (šlehnul s ní o zábradlí)!!" Hvězdice ležela na zemi bez jediného pohybu, ALF na ní koukal a najednou mu jí začlo být líto. "Heeeejjj, vstávej, žiješ???", píchal do ní, ta vždycky vydala takový ten slizký zvuk, prohnula se a nic... "Hele jako to bychom nebyli kamarádi, jestli umřeš, to teda ne, koukej se sebrat, nebo na tebe šlápnu...NEnene,beru zpět, to ne, hodim tě do hrnce, chichi, hm co ty nato???" Hvězdice se pohnula... "Ha, já věděl, že to zabere, hrnec ti nevoní co??" ALF vzal hvězdici do ruky a chystal se jí vyhodit z okýnka do moře. Jak natahoval ruku k okýnku a obličej měl blízko ruky, tak hvězdice mu jednu vlepila do oka a ALF opět vztekle s ní mrštil pryč do vod oceánu. "Svině jedna, to jí nedaruju, počkej až tě vylovim, napíchnu tě na špejli a udělám si z tebe větrník na svým okně doma. Ještě za letu hvězdice stačila stočit všech pět ramínek do tvaru pěsti a vyloudila překrásný pozdrav v podobě "fakáče". ALF jen vykulil oči a nestačil se divit. Už si začínal myslet, že mu vážně hrabe, když tu uslyšel, pro jeho uši úchvatný, bleskově zvedající náladu, zvuk!! "Mňauuuu, mňeauauuu..."
Odteď chlupáče hlodala jiná otázka. "Svatý otče Merkurovský, dej mi sílu, nadšení a HLAVNĚ CHUŤ!! na tyto tebou seslané kočičí hody". Uvázal si kolem krku brindáček a vyrazil na lov. "Náááá čičičičičííííí...náááá...hele kdo je tady, určitě ho znáš a jestli ne tak nerada poznáš, nooo, kdepak jsi...???" ALF postupoval dále po zvuku, do temné místnosti, do které když vešel, tak se sama rozsvítila a v tu ránu se mu naskytl překrásný pohled, obrovský, do dálky se táhnoucí prostor, plný "jídla". Ale co ho znepokojovalo, bylo to, že pořád jeho gurmánské oko nezahlédlo onu kočičí oběť, což ho po chvíli znepokojovalo. Ale tentokrát měl štěstí a zvuk vycházel z poza velké krabice umístěné na konci místnosti za sloupem. "Tak pojď čičičíííííí,strejda ALFík je tu, se svým kamarádem žaludkem, pojď oba pozdraviiit, nooo...", jak se blížil k té krabici, tak zpoza ní vyčuhoval pouze ocas. ALF neváhal ani vteřinu a skočil po něm a...Mezitím na palubě lodi, před obědem...PIF se kochal nádherným výhledem na oceán, skotačící delfíny, velryby lovící potravu, hejna racků a oddával se opalování své srsti. Z můstku vycházel pomalým krokem kapitán a zrovna natáčel své tělo směrem k PIFovi, do ruky si z pusy bral dýmku a silně vyfoukl hustý dým. PIF spatřil kapitána a své kroky s úsměvem nasměroval k němu. Když obě postavy se blížily k sobě, tak se zničehonic z podpalubí ozval šílený rachot, rozletěli se dveře a z nich vylítl ALF a za ním jeho "oběd"!! Ano, kapitán se chystal říci oběma, že je čas obědu a jak to tak vypadá, ALF si nechytil oběd, ale oběd si chytal ALFa!! ALF cestou stačil opět šlápnout na ježka, shodit kraba, který pracně nastavoval nové připojení a po shození zpět pod schody, vztekle mrštil kleštěma a šel na jedno, ježek taktéž vzteky se přemístil na lepší místo a objednával ze skladu novou sadu antén. PIFovi a kapitánovi pouze spadla čelist, vzápětí oba napadlo skočit jeden druhému do náruče, čili se srazily a spadly na zem, a ten údajný ALFův "oběd" s velkým ocasem nebylo nic jiného, než roztomilé tygří mládě, které jaksi pochopilo ALFův způsob lovení oběda jako hraní na honěnou. Jelikož je většího vzrůstu než klasické kočičí "pochoutky", není divu, že ALF bral nohy i chlupy na ramena a snažil se mu schovat!! Úspěšně! Uff!
To be continue...
Poznámka:Omlouvám se všem ochráncům zvířat a všem co je mají rádi, ale to prostě jinak nešlo =D Děkuji za pochopení.
Copyright by Tobi, inspired by Gamma Ray and Iron Maiden
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí mé článečky z ALFova života??=)

Jo super,to je paráda 37.5% (12)
Pohoda,je to prdel 12.5% (4)
Dobrý 12.5% (4)
Jde to 6.3% (2)
Trapný 18.8% (6)
Stojí to za nic 12.5% (4)

Komentáře

1 Beruška Beruška | 2. července 2007 v 21:26 | Reagovat

=oD jinak to asi nejde!!super povidky=o)a super blog=o)=o*

2 Tobi Tobi | 3. července 2007 v 1:44 | Reagovat

Ahojda. Děkuji ti za pěkný koment, spíš teda pozitivní, napiš mi na ICQ pokud tě neznám, ale myslimže ne =D 219525988 rád pokecám..=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!