KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Dovolená v karibiku(nebo že by ne??=D) část TŘETÍ

23. března 2007 v 0:43 | Tobi
Dovolená v Karibiku (nebo že by néé =D) PART THREE

Jelikož jsem nechtěl ALFovi kazit skvělou náladu,tak jsem ho nechal v domnění, že se veze na zaoceánské výletní lodi! Nechápu jak si to může myslet,když tu neni nic, co by naznačovalo onomu luxusu těchto mořských korábů, ale co, aspoň bude sranda. PIF: "Alfe, Alfe, mluvil jsem s kapitánem a...Od kdy čteš romantický knihy?? ALF: "hele poslouchej: "Sáro, zjistil jsem krásnou věc! Miluji Tě!" "Oh Brade, k čemu láska...mě stačí koště!", pravila uklízečka..." "To je dobrý ne??" PIF: "jojo určitě,krásnej příběh" ALF: "Ty vůbec nevíš co je romantika! Tu jsem vyhrabal tady v tom stolečku, v zadu je podepsaný nějaký Jurij..To se nedivim, tady cestují jen ti nejbohatší lidé a kor z toho Rusácka" PIF: "Ruska vole" ALF: "Aha,sorry"
PIF: "Hele, kapitán nás zve na večeři ke stolu společně se svými muži..." ALF: "Vážně?? A bude něco kočičího??? Je to přeci luxusní loď a na ní se mají zákazníkům plnit tajná přání" Nemohl jsem ALFovi říci pravdu, to by byla nuda, tak jsem ho navnadil... PIF: "No si piš, nechal sem ti dopředu připravit tvé milované kočičí ocásky..." ALF se oblíkl do svého Hawaiského oblečku, namočil "vlasy" a vystrčil hlavu z okýnka... PIF: "Co děláš??" ALF: "No, co, nechci se gelovat, tak vystrčim hlavu a vítr mi tam už vyrobí něco exotického!! A nejlepší na tomhle je, že pokaždé to má jiný efekt...drž, auuu, kurva!!" PIF: "Co je zas, účes se ti nelíbí??=)" ALF jak měl vystrčenou tlamu z okýnka, tak z vody vyskočila malá piraňa a zakousla se mu do nosu a aby toho nebylo málo, tak ještě přiletěl racek a zakousl se prozměnu rybě do ocasu, takže nastala vzájemná přetahovaná! Racek byl silnější a rybu si pracně získal. Piraňa se pustila a vzala si s sebou něco, co patřilo ALFovi... ALF: "hééééééj, to byl můj holub, vrať mi ho!!!" PIF: "Co řveš??" ALF: "Ta ryba mi ukradla mýho holuba!!!" PIF: "Jakýho,heh...??" ALF: "pět let si pěstuju v levé dírce krásně nazelenalého,větry ovanutého,zarovnávaného holoubka!! Tak přeci si ho nenechám vzít nějakou podělanou rybou ne!?!?!" PIF: "Ty...ALFe..začínám se domnívat, že na tebe leze ta slavná pozemská mořská nemoc!" ALF: "A no jo porád!!" PIF: "A no jo furt!!"
PIF měl na sobě modrou košily s žlutou kytičkou v kapse, černý bermudy a bíločerné tenisky.ALF si nechal ten opravdu exotický přírodou vytvořený účes, akorád vzhled mu kazila náplast na bolestivém místě od kousnutí jisté pirani,která se snažila lovit i v ALFových vodách a úlovek se jí víc než zdařil! Jinak měl na sobě svojí oblíbenou košily, která hrála všemi barvami a měla hawaiské motivy, trenky s motivem zapadajícího slunce a palmou, sluneční brýle a v puse koktail deštníček a kolem krku řetěz. Pět minut před šestou dorazily do společné jídelny. ALF čekal známý švédský stůl, kde by na něj číhali obložené mísy plné ALFových oblíbených i vysněných kočičích dobrůtek a dalšího jídla, ale realita byla poněkud jiná! A tak v domnění, že PIF pro něj nechal udělat speciálně jeho oblíbené jídlo, neprojevoval žádné známky zklamání. Jen co vstoupily do dveří, všichni námořníci v čele s kapitánem je uvítaly a kapitán promluvil. KAP: "Vítejte, výletníci, prosím, posaďte se u nás" ALF: "Och děkujeme, rádi se posadíme, vid PIFe" PIF se jen šibalsky pousmál a ALF s velkým nadšením usedl za stůl, nasadil brindáček a příbory do ruky a čekal jak pes na své žrádlo. KAP: "vyčkejte, jídlo bude za chvíli na stole, vidím, že jste hladoví jako vlci!" PIF: "To já ne, to tady ten nenažranec! Jooo kapitáne, tohle je jinak ALF!" KAP:" Těší mě" ALF: "Mě také, je mi ctí s vámi posedět." ALF netrpělivě vyhlížel dvě ruce, které ponesou onen stříbrný tác s tou obrovskou porcí jídla, jak bývá na luxusních lodích zvykem. Kuchař: "Už se to nese panstvo..." všichni zajásali vč. natěšeného ALFa a jen co se všechno jídlo dostalo na stůl, tak se chtěli hned všichni do něj pustit, jak byly hladový, ale kapitán předčasné hody zarazil. KAP: "Než začneme jíst, tak bych chtěl ještě jednou přivítat na naší palubě vzácné hosty ALFa a PIFa! Připijeme si na jejich počest, krásnou a hlavně jistě zajímavou plavbu!! Tak se do toho pusťte!"
Na stole se vyjímalo pečené selátko, obložené zeleninou a mořskými plody a ovocem. K pití byl sud piva,víno nebo i obyčejná voda. ALF sice čekal poněkud více jídla, ale vzhledem k tomu, že nikdy nejedl grilované sele a ani ho neviděl, tak... ALF:"Hmmm kapitáne, kde jste sehnal takhle krásně vypasenou kočku?? U nás na Merkuru sou pěkně vyhublý!" Kabina se mohutně zasmála a kapitán se jen usmál! KAP:"To víš, je to pokaždé dlouhá plavba, tak si je tu pořádně vykrmujem." ALF: "vy tu máte další??" KAP:"Ano, dole v podpalubí, chováme jich několik, můžete si po jídle s PIFem klidně udělat exkurzi..." ALF: "A tak to zas nebude třeba, ale až bude jiná volná chvíle, tak klidně." ALF: "Vidíš PIFe a pak, že se na Zemi nejedí kočky" PIF: "Asi jsem se spletl." musel jsem mu dát za pravdu a oba jsme se s kapitánem podívaly na sebe a pousmály.
ALF: "Kapitáne, kde jsou ostatní cestující??" Kapitán se podíval na PIFa a ten jen kývnul. KAP: "No...eh...víš...ostatní lidé se vezou tou vyšší třídou." ALF: "No to mi je jasné, ale, že je tu nikde nevidím, neslyším muziku, jen nás." KAP: "No ne nadarmo máte lístek s nejnižší cestovní třídou. Jste na zaoceánské nákladní lodi!! Nejnižší cestovní třída=nejhorší doprava!!" ALF zíral s otevřenou pusou a najednou mu všechno došlo, ale než stačil něco říci, kapitán ho uklidnil slovy: "Ale nemusíš mít strach, je to tu stejně dobré jako na vedlejší lodi, akorád to tu nevypadá luxusně! ALF kývnul a spokojeně večeřel dále....To be continue
Copyright by Tobi, inspired kapelou DREAM EVIL
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí mé článečky z ALFova života??=)

Jo super,to je paráda 37.5% (12)
Pohoda,je to prdel 12.5% (4)
Dobrý 12.5% (4)
Jde to 6.3% (2)
Trapný 18.8% (6)
Stojí to za nic 12.5% (4)

Komentáře

1 postavičky a komixy postavičky a komixy | E-mail | 25. března 2007 v 13:17 | Reagovat

I další díl vašeho komixu se nám velice líbil a oslovil nás. Byli by jsme rádi, kdyby jste nás kontaktoval na čísle: 721 25 42 36. Děkujume.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!