KONCERTY 2010VSTUPENKY je možné zakoupit zde:

www.mastersofrock.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, sazkaticket.cz, vybrané akce na www.shindy.cz, či v kamenných obchodech jako Rock Paradise či Nosferatu Shop.
FAST & FURIOUS NEWS:

- Norští extrémisté KEEP OF KALESSIN byli vybráni jako doprovod na koncertní turné satanášů GORGOROTH, jenž začíná na 1. dubna 2010. Termín pro ČR zatím nepotvrzen.

Konec myšky

22. ledna 2007 v 21:16 | Tobi
Konec myšky
No jelikož jsem noc strávil u myší dírky,se slečnou myšáčkovou,která mimochodem místo sýra z pastičky si přisedla ke mě,nakousla si ze strany moje brčko od koktejlu a spokojeně jsme chlastali,tak jsem pořád nemoh přijít nato jako čim toho,že mi bude chlastat moje oblíbený pití,dosáhne.
Když jsme tak spokojeně popíjeli,ted už naše oblíbené pití,tak mě jí přišlo líto a nakonec jsem rád že žije!Takže nakonec dosáhla čeho chtěla.Ale to bych nebyl já abych se nechytil na vlastnoručně nastraženou past...ale má to jeden háček!??Ta pastička byla u mé postele resp. u dírky a NE V MÉ POSTELI!!! A tak když jsem se pracně zbavoval pastičky z mého vysoce chlupatého kožichu,resp. zadku,tak koukám a ta myš sedí na stolku a válí se smíchy!Ona se mi prostě tlemí! No dobře vrátila mi to,patří mi to,přecejenom jsem to byl já kdo jí chtěl zabít.No jelikož mám ještě v zásobě nějaké ty kočky,tak mě napadlo že bych mohl uspořádat hon na myš,aspon jí to nějak vrátim.Postavil jsem z různých trubek a ruliček labyrint po celým domě,na začátek sem dal vlaječky,postavičky z lega jako obecenstvo,stolek s registračními formuláři(očekávám hojnou účast =D),na konec jsem umístil krásně voňavý sýr a myš položil na start!Vypustil jsem kočku,vzápětí i myš a už to jelo!Už jsem se těšil jak přiběhne kocour hrdě s myškou v tlamě a....nevěřil jsem vlastním očím jak je ta myš vychcaná!Nejenže si hrdě nesla sýr v tlamě,ale ona se ještě vezla kocourovi na zádech a spokojeně vrtěla ocáskem,nehledě na to že na mě ukázala fakáče!!!Jelikož maj myši pouze tři prsty,aspon teda ty tady u nás na Merkuru,tak to pro ni nebylo těžký!>:) Jelikož mě timhletim už najebla,tak jsem zaběhl koupit malé ionizující elektrické pole a myšce ho umístil na vchod do dírky.Ráno jsem se probudil a co nevidim!!?? Dá si někdo grilovanou myšku s lehce přismahlým ocáskem a voňavě připáleným čumáčkem???NE??Já teda jo,dobrá ranní jednohubka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jean Jean | Web | 23. ledna 2007 v 0:54 | Reagovat

ale fuj jíst myšku :D

jinak dobrý, docela prča :)

2 Barunka Barunka | 28. ledna 2007 v 17:35 | Reagovat

nojo máš pěknej styl psaní = ))

ale chudák myška!!jako proste snist ji?to bych nemohla..ubohá myška =°(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím všechny čtenáře aby propagovali dál můj blog, díky moc!! METAL FOREVER!